Rejestracja w konkursie

1. Udział w konkursie „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” wymaga rejestracji i uzyskania indywidualnych numerów uczestnika (IKU). Rejestracji można dokonać na stronie https://sorek.polsl.pl/zlotyindeks

2. Po wybraniu „Jestem nowym uczestnikiem konkursu / Chcę się zarejestrować” otwiera się formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić.

Niezależnie od liczby wybranych dziedzin konkursu otrzymasz numery IKU dla wszystkich 4 dziedzin. Jeśli w którymś momencie zdecydujesz się na udział w konkursie w kolejnej dziedzinie, to użyj odpowiedniego, otrzymanego podczas rejestracji numeru IKU. Ponowna rejestracja nie jest wymagana.

3. Po kliknięciu przycisku „Rejestruj” system zweryfikuje kompletność formularza. Jeśli wpisałeś(aś) wszystkie wymagane dane, to na Twój adres email zostanie przesłana wiadomość z numerami IKU. W przeciwnym przypadku w prawej kolumnie oraz na dole formularza wyświetlone zostaną odpowiednie wskazówki, co należy poprawić.

Jeśli wiadomość nie dotarła na Twoją skrzynkę, sprawdź folder wiadomości-śmieci (SPAM).

4. Jeśli chcesz, aby system wysłał do Ciebie ponownie wiadomość z numerami IKU, to na stronie startowej (https://sorek.polsl.pl/zlotyindeks) wybierz „Zarejestrowałem się wcześniej, ale nie otrzymałem / utraciłem numery IKU”. W formularzu wpisz imię, nazwisko i adres email. Po kliknięciu „Prześlij moje numery IKU pocztą elektroniczną” system zweryfikuje imię, nazwisko, adres email i wyśle ponownie wiadomość z numerami IKU.

5. W dalszych etapach konkursu będziesz identyfikowany wyłącznie poprzez otrzymane podczas rejestracji numery IKU.